Serwis noclegowy www.nocpol.pl to nowoczesny portal internetowy, który umożliwia skuteczną komunikację między hotelarzami oraz właścicielami obiektów noclegowych a turystami zainteresowanymi noclegiem na terenie polski. Dajemy Ci możliwość, przez 20 dni, wypróbować podstawową ofertę prezentacji obiektu noclegowego w naszym serwisie, całkowicie za darmo, bez jakichkolwiek zobowiązań. Jeśli uznasz, że nie warto korzystać, z żadnego z płatnych pakietów Twoja oferta stanie się niewidoczna. Wśród ofert płatnych posiadamy pięć pakietów :

1. Emisja obiektów w wersji podstawowej przez 365 dni cena to 80,00 zł brutto. Dodatkowo przez krótki czas, prezentacje na stronie głównej w miejscu „Nowe ogłoszenia”.

2. Promowanie obiektu przez 365 dni cena to 125,00 zł brutto. Obiekt ukazuje się losowo na stronie głównej, w miejscu : „Polecamy ogłoszenia promowane”, dodatkowo z boku szczegółów każdej innej oferty w miejscu „Obiekty promowane”.

3. Wyróżnienie obiektu przez 365 dni cena to 175,00 zł brutto. Obiekt ukazuje się na górze w centrum strony internetowej ( duże zdjęcie oraz szczegóły oferty obiektu ), na dole każdej strony powiększone zdjęcie oraz typ obiektu, miejsce i cena, dodatkowo obok każdej oferty z naszego serwisu w miejscu „Obiekty wyróżnione”.

4. Last minute cena 10,00 zł brutto. Obiekt przez 10 dni przed końcem abonamentu będzie wyróżniony innym kolorem. 

Istnieje możliwość wykupienia półrocznych abonamentów.

5. Mamy także możliwość przygotowania indywidualnej oferty banerowej z prezentowaniem banerów w określonych miejscach.

Całkowicie za darmo dublujemy ofertę na naszych profilach społecznościowych ( Facebook, Twitter ). Każda oferta posiada tzw. przyciski społecznościowe ( Facebook, GG, Wykop, NK, Twitter, Googl+ ).

Jeśli potrzebujesz zupełnie indywidualnej oferty np. artykułu sponsorowanego skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.